O nas

Natalia i Mariusz, Mariusz i Natalia - jesteśmy małżeństwem i w sensie dosłownym połączyła nas fotografia. Pierwsze rozmowy prowadziliśmy przez jeden z serwisów fotograficznych, reszta jest teraz już historią... :)

O nas - Foty w cztery oczy

fot. Lunatic Photos

Uwielbiamy robić zdjęcia. Możliwość zatrzymania czasu w kadrze, uwiecznienia w nim ulotnej chwili jest czymś, co niezmiennie nas fascynuje. Jeżeli zaś w kadrze tym możemy uchwycić miłość, czyjś szczery uśmiech, piękny moment, który jest dla kogoś jedną z najważniejszych chwil - dzięki zdjęciom zachowaną na zawsze - daje nam to niesamowitą satysfakcję, radość, spełnienie.


W wykonywane zdjęcia wkładamy swe całe, wieloletnie, zdobyte na różnych fotograficznych polach doświadczenie. Mamy odmienne osobowości, inaczej patrzymy na świat - to przekłada się na sposób fotografowania. Praca w zespole pozwala nam rejestrować każdą scenę z różnych perspektyw, dzięki czemu widzimy więcej, "bardziej". Mówiąc w skrócie, fotografujemy "w cztery oczy" :)


Zdjęcia wykonujemy wysokiej klasy aparatami, z użyciem różnorodnej optyki. Fotografie poddawane są następnie profesjonalnej obróbce graficznej - w cały proces wkładamy pełnie swych umiejętności, które cały czas rozwijamy.


W jednym z wywiadów Krzysztof Penderecki powiedział, że muzyka jest abstrakcją, dlatego trudno o niej mówić. Mamy wrażenie, że tak samo jest z fotografią. Niech więc przemówią obrazy!